Anasayfa » İkinci El Saat » Köstekli Saat Alanlar
Köstekli Saat Alanlar
İkinci El Köstekli Saat

Köstekli Saat Alanlar

Köstekli Saat Alan Yerler

Kullanmadığınız ya da kullanmaktan bıktığınız ikinci el köstekli saatlerinizin çürümesine müsaade etmemek için sizleri mağazamıza bekliyoruz. İkinci el saat alım satım yapmak istiyorsanız sizi biz buradayız.

Saat alanlar arasında deneyimle bu noktalara gelen ekibimizle size hizmet vererek her zaman bir numara olduk. Evinizde köşede duran atılmış olan ikinci el köstekli saatlerinizi satmak için ikinci el saat alan yerler arasında firmamızı tercih edin, karlı çıkın. Bize ulaştırdığınız köstekli saatleri ekibimizin incelenmesinin ardından, bilgiler size verilecek ve değeri kadar nakit para olarak ödenecektir. Dilerseniz de eğer köstekli saat merakınız da varsa size Yen’i bür köstekli saat verebiliriz. Sadece köstekli saat değil, istediğiniz kol saatlerinden de verebiliriz..

İkinci el köstekli saatlerinizi mağazamıza getirmeden de alışveriş yapma imkanınız var. Köstekli saatinizin fotoğrafını bize telefon ya da mail yoluyla gönderebilirsiniz. Köstekli saatinizin fotoğrafları bize ulaşmasının ardından, gereken incelemeler yapılacak, size bilgi verilecektir. Alım-satım işlemleriniz basit bir şekilde tamamlanacaktır.

Hakkında ibrahim

İstanbul'da İkinci El Kol Saati Alan Yerler Cep: 0532 353 40 84

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Yalı Saat
Yalı Saat
Merhaba Saat Satmak İstiyorum