Anasayfa » Marka Kol Saatleri » Fleurier Kol Saati Alanlar
Fleurier Kol Saati Alanlar
2.El Marka Fleurier Saat Alınır

Fleurier Kol Saati Alanlar

İkinci El Fleurier Saat 

Siz de ikinci el kol saatlerinizi değerlendirmek istiyorsanız, sizi mağazamızda bekliyoruz. İkinci el Fleurier kol saati alım-satım yapmak gibi bir niyetiniz varsa ve güvenilir bir adres arıyorsanız bizi tercih etmelisiniz.

İkinci el Fleurier saat alanlar arasında yıllarca sizlere hizmet vermiş tecrübeli ekibimiz sayesinde bu sektörde hep en önde olduk. Evinizde bulunan ikinci el kol saatleriniz ve antika saatlerinizi değerlendirmek için ikinci el Fleurier saat satan yerler arasında bizi tercih etmenizdeki en önemli sebep size vereceğimiz güven olacaktır. Bize getirdiğiniz saatleri ekibimiz tarafından incelemesinin ardından gereken tüm bilgiler size aktarılacak ve değeri nakit para olarak anında size verilecektir. Tabi size bir teklifimiz daha olacaktır. Nakit para almak yerine mağazamızda bulunan kaliteli ve şık saatlerden birini alabilirsiniz.

Saatlerinizi mağazamıza getirmeden internet ya da telefonla alışveriş yapabilirsiniz. Saatinizin fotoğrafını Whatsapp ya da mail yoluyla bize gönderin. Saatinizin fotoğrafları bize ulaşmasının ardından hemen inceleme işlemleri başlatarak size bilgi verelim. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hakkında ibrahim

İstanbul'da İkinci El Kol Saati Alan Yerler Cep: 0532 353 40 84

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Yalı Saat
Yalı Saat
Merhaba Saat Satmak İstiyorum