Anasayfa » Marka Kol Saatleri » Geneve Kol Saati Alanlar
Geneve Kol Saati Alanlar
İkinci El Geneva Saat Alan Yerler

Geneve Kol Saati Alanlar

İkinci El Geneve Saat

İkinci el Geneve kol saatlerinizin çekmecelerde çürümesini beklemeden paraya çevirmek isterseniz sizleri mağazamızda görmek isteriz. İkinci el Geneve kol saati alım-satım yapmak istiyorsanız bizimle tanışın.

İkinci el Geneva saat alanlar arasında deneyim sahibi ekibimizle sizlere hizmette hiç ödün vermeden çalışarak hep bir numara olduk. Evinizde herhangi bir köşede atılmış olan Geneva ikinci el kol saatlerinizi veya diğer saatlerinizi değerlendirmek istiyorsanız eğer Geneve ikinci el saat satan yerler arasında sizlere güven vererek bugünlere gelen firmamızı tercih edebilirsiniz. Bize getirdiğiniz değerli ikinci el Geneve kol saatler, deneyimli ekibimizce incelenmesinin hitamında, gerekli bilgiler size söylenecek ve biçilen fiyat nakit para olarak anında size verilecektir. Size çok güzel bir teklifimiz olacak. Nakit para almak istemiyorsanız, yerine mağazamızda bulunan Geneve marka saatler başta olmak üzere kaliteli saatlerden birini size verebiliriz.

Geneve ikinci el kol saatlerinizi mağazamıza gelmeden de alım satım yapabilirsiniz. Geneve kol saatinizin fotosunu telefon ya da internet yoluyla bize gönderin gerisini bize bırakın. Geneve kol saatinizin fotoları bize ulaştıktan sonra ekibimiz tarafından gereken incelemeler yapılacak, size bilgi verilecektir. Alım-satım işiniz bu şekilde tamamlanabilecektir.

Hakkında ibrahim

İstanbul'da İkinci El Kol Saati Alan Yerler Cep: 0532 353 40 84

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Yalı Saat
Yalı Saat
Merhaba Saat Satmak İstiyorum