Anasayfa » İkinci El Saat » Değerinde Kol Saati Alanlar
Değerinde Kol Saati Alanlar
2.El Orjinal Değerinde Saat Alınır

Değerinde Kol Saati Alanlar

Değerinde Kol Saati Alan Yerler

Saat bazen altın ve benzeri mücevherattan daha değerli bir yatırım aracıdır. Öyle ki bazı saatler otomobil fiyatlarından daha pahalı olabilmektedir. Kısacası saat kıymeti harbiyesi olan bir nesnedir. Alırken ciddi sayılabilecek düzeyde para harcadığımız saatlerin bu kıymetlerini kaybetmeden satılabilmesi mümkün müdür? Bir bakalım.

Öncelikle saatlere karşı ilgisi olan kesimleri ve merkezleri iyi bir şekilde analiz etmek gerekmektedir. Elinizdeki saati illaki satabilirsiniz. Yani satma sorununuz aslında yoktur. Bizim burada üzerinde duracağımız mesele aldığınız saatin değer yitirmeden elden çıkarılabilmesidir.

Saatinizin markasına ve hitap ettiği kesime göre farklı farklı stratejiler uygulanmalıdır. Şuaradan başlayalım. Saatiniz olgun bir kişinin kullanabileceği nitelikte ise; şehirler arası otobüs kullanan şoförleri, özel sektörde orta düzey konumda görevli olan müdür ve benzeri statüdeki kişileri – genel müdür ve patronlar olmaz- kamuda 10-15 yıl kadar görev yapmış orta düzey memurları, eşiyle birlikte çalışması bulunan taşeron işçileri satış kitlesi olarak belirleyebilirsiniz. Saatiniz gençlere hitap eden nitelikte ise spor salonlarına gidin. Orada sporla ilgilenen her genç sizler için saatinizi değerinde satabileceğiniz kitlelerin başında gelmektedir.

Doğru kişiyi bulmadan saatinizi yok pahasına satmayın. Çünkü ona değerini verecek birileri muhakkak vardır.

Hakkında ibrahim

İstanbul'da İkinci El Kol Saati Alan Yerler Cep: 0532 353 40 84

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Yalı Saat
Yalı Saat
Merhaba Saat Satmak İstiyorum